HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ
2003 yılında Kurulan FORMAKSAN Technology Ltd, Makine ve Otomotiv sektöründe Talaşlı İmalattan CAD/CAM/CAE/PDM Mühendislik yazılımlarının satışı teknik desteği ve Eğitim hizmetleri olmak üzere Bir çok alanda faaliyete başlamıştır.

Güçlü CNC parkuru ile halen Beşevler Küçük Sanayi sitesinde imalat hizmetini vermekte olan FORMAKSAN özellikle Eğitimde şahıs ve kurumların rekabet güçlerini artırmak amacıyla sektörde giderek artan kalifiye eleman ihtiyacını önceden görüp teknik eğitim faaliyetlerine hız vermiş, 2006 yılında Türkiyede Bir ilki gerçekleştirip Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Öğretim Kurumu olma ve CNC ve CAD/CAM alanlarında M.E.B. onaylı eğitimler vererek Teknik eğitimin Bursadaki öncüsü ve aynı zamanda rakipsiz olduğunu kanıtlamıştır.

FORMAKSAN başarısını kanıtladı 4 yılın sonunda 5. Yılını kutlamanın mutluluğu içerisinde bir ilke daha imza atıp CNC Eğitimi alanında CNC Makinalara gereksinim duymaksızın çığır açacak Dünyada benzeri olmayan, SWANSOFT CNC Simülasyon Programının Türkiye Distribütörlüğünü alarak Ülkemizdeki, tüm teknik okul ve üniversiteler ile Sanayideki özel kuruluşlardaki CNC Eğitim eksikliğine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ

Bilgi teknolojisi uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştiren FORMAKSAN misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müş- terilerinin iş ve teknik eleman ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

VİZYONUMUZ

Yurtiçinde ve yurtdışında kolayca ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek Eğitim, yazılım ve İmalat teknolojisi hizmetlerinde Türkiye`de en iyi olup, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve deneyimi kadrosuyla, girişimci, sağduyulu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla "mükemmel bir hizmet şirketi olmak" tır.

HAKKIMIZDA-2 HAKKIMIZDA-3