Swnasoft CNC Simulator sadece Eğitim kurumları değil tüm talaşlı imalat,makine ve kalıpçılık sektöründeki özel İşletmelere büyük kolaylıklar kazandıracak bir programdır. Sanayimizdeki ilgili firmalarda her CNC için bir yetişmiş personele ihtiyaç vardır. Bu firmalar bu personeli ya özel kurslara göndermek yada kendi içerisinde yetiştirmek zorundadır.
 
DÜNYANIN EN İYİ CNC EĞİTİM PROGRAMIYLA TANIŞIN
Makine Teknolojisi alanında çalışan veya okulunda CNC tezgâhı olan, olmayan tüm öğretmenler ve öğrenciler için çok güzel bir cnc eğitimi simulasyon programı olan bu sistem içerisinde CNC Freze ve Torna tezgâhlarında kullanılan FANUC, SIEMENS, MITSUBISHI, FAGOR, HAAS, DASEN, HEIDENHAIN gibi 65 farklı kontrol ünitesiyle 120 farklı operatör paneli ve üç boyutlu makina simulasyonu mevcuttur. program içerisinde CNC manuel programlama yapabilir, parça işleme simulasyonunu gerçek zamanlı izleyebilir ve üretilmiş olan parça üzerinde ölçme ve kontrol işlemleri yapabilirsiniz.Dokunmatik ekran özelliği ile kendinizi sanki gerçek bir CNC ünitesi başında gibi hissedecsiniz
 
SWANSOFT CNCSimulator Özel Firmalara neler kazandırabilir;
-Kendi personelini sıfırdan yetiştirebilirler.
-Mevcut CNC operatörlerinin bilgi eksiğini kapatabilir.
-İşe alınacak CNC operatör adayını hiç atölyeye sokmadan masada sınayabilir.
-CAM sistemlerinden alınan nc kod hatalarını tesbit edebilirler.
-Özellikle CNC tornada elle yazdıkları nc programı test ederek tezgahta, kesici takımda veya iş parçasında oluşabilecek maddi hasarları önleyebilirler.

İSTEĞE BAĞLI YENİ KONTROL ÜNİTESİ YARATMA İMKANI
Her geçen gün Sürekli geliştirmekte olduğumuz Swansoft CNC simülasyon programında Çoklu Lisans satın alan kullanıcıların özel isteği üzerine istenilen Kontrol tipi tasarlanıp sistem içerisine konulabilmektedir. Bunun için sadece kullanıcının istenilen ünite tipinin fotoğrafını çekmesi ve bize ulaştırması yeterlidir.
 
 
FORMAKSAN'DAN CNC SİMÜLASYON MAKİNASI ... ! YENİ !

     
 
   
     
  Üçevler Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 42.Sokak 59.Blok No:19 Nilüfer / BURSA / TURKEY
Tel : 0.224 441 99 25
.... Fax: 0.224 441 97 88 ... E-Mail: info@formaksan.com.tr - bilgi@formaksan.com.tr
 
  SWANSOFT © copyright 2009
........